KOLONIE OBOZY MŁODZIEŻOWE

Półkolonie dla dzieci i młodzieży - dlaczego warto?

Żeglarskie kolonie obozy młodzieżowe to znakomity sposób na to, aby niskim kosztem zafundować swojemu dziecku niezapomniane przygody. Aktywny wypoczynek to idealna opcja na udane wakacje zarówno nastolatków, jak i maluchów. Uczestnicy obozu uczą się nie tylko podstaw żeglarstwa, ale również nabywają wielu innych umiejętności. Podczas kolonii jest czas nie tylko na beztroską zabawę, ale również naukę (m.in. pływania). Wszystko odbywa się pod okiem wyspecjalizowanej kadry.  

Oferta dla najmłodszych

Półkolonie to propozycja dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Czas trwania obozu wynosi 5 dni. Maluchy spędzają czas pod czujnym okiem animatorów. Są to osoby doświadczone, które posiadają niezbędne kompetencje. Znakomicie radzą sobie nawet z najmłodszymi maluchami. Na półkolonii nie ma czasu na nudę. Codziennie w godzinach 7.00-16.30 odbywają się ekscytujące i ciekawe zajęcia. Dziecko może nie tylko zdobyć bogatą wiedzę, ale również naładować się pozytywną energią. Obozy spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa, co z pewnością uspokoi troskliwych rodziców. W cenie znajdują się pełnowartościowe posiłki. szkolka-zeglarska Istnieje również możliwość zapisania dziecka do szkółki żeglarskiej. Zajęcia prowadzone są przez prawdziwych pasjonatów. Maluch nie tylko zdobędzie nowe umiejętności, ale również będzie miał okazje wziąć udział w interesujących zajęciach (wycieczki do Planetarium oraz Stacji Meteorologicznej, nauka języka angielskiego, a także wiele więcej).  

Oferta dla młodzieży

Dla nastolatków, którzy ukończyli 14 rok życia przygotowano ofertę specjalną. Jest to dwutygodniowy kurs żeglarski na patent. W obozie mogą wziąć udział osoby od 14 do 18 roku życia. Zajęcia odbywają się w Olsztynie i trwają 14 dni.   Dziecko może zdobyć nie tylko podstawową wiedzę i umiejętności z zakresu żeglarstwa. To również genialny sposób na to, aby spędzić czas w miłej atmosferze oraz nawiązać nowe przyjaźnie. Posiadanie patentu żeglarskiego może przynieść w przyszłości wiele korzyści. Jest to podstawa, aby dalej rozwijać swoją pasję.   Inną propozycją jest trzydniowy kurs na sternika motorowodnego. To nie tylko bezpieczna zabawa, ale również poszerzanie horyzontów. Po zakończeniu takiego szkolenia można legalnie prowadzić łódź motorową. Ostatniego dnia odbywa się egzamin państwowy na stopień Sternika Motorowodnego.

Dlaczego warto?

Półkolonie, kolonie, obozy młodzieżowe oraz kursy organizowane dla dzieci i młodzieży przebiegają w przyjaznej i radosnej atmosferze. Lata praktyki pozwoliły stworzyć ofertę, która zadowoli najbardziej wymagających. Wyróżnia nas:
  • - profesjonalizm oraz wysoki poziom kompetencji,
  • - indywidualne podejście do każdego uczestnika obozu lub szkolenia,
  • - wysoki standard bezpieczeństwa,
  • - kreatywność oraz dobre podejście do dzieci i młodzieży.
  Dokładamy wszelkich starań, aby każdy uczestnik zabawy czuł się zintegrowany z grupą. Pomagamy dzieciom nieśmiałym, które mają opory w swobodnej zabawie z innymi. Dbamy o to, aby nasi podopieczni nie tylko zdobywali wiedzę i umiejętności, ale również bawili się i odpoczywali. Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie:  
MASZ PYTANIA? 
NAPISZ DO NAS LUB  ZADZWOŃ
info@na-wiatr.pl
+48 609 070 517