IMPREZY FIRMOWE - ORGANIZACJA IMPREZY INTEGRACYJNEJ

Udane imprezy firmowe

Specjalizujemy się organizacji imprez firmowych na wodzie i na lądzie, które zaskakują pozytywnie wszystkich Klientów oryginalnymi pomysłami. Nasza firma dobrze wie, że organizacja imprezy integracyjnej musi być perfekcyjna i dlatego do każdego Klienta podchodzimy w pełni profesjonalnie, dopasowując ofertę do indywidualnych oczekiwań. Nie ma znaczenia, czy współpracujemy z dużą korporacją czy też z małą firmą na kilka osób. Każdy Klient jest dla nas najważniejszy. Dzięki nam każda impreza firmowa staje się niezapomnianym przeżyciem.

 

Co możemy Państwu zaproponować?

Nasze propozycje staramy się tak komponować, aby zrealizować marzenia o wyjątkowym evencie firmowym, który nie tylko pozwoli odetchnąć wszystkim pracownikom od codziennej rutyny, ale także pomoże im lepiej zrozumieć siebie i swoich kolegów z pracy, a nawet nauczy ich zdrowej rywalizacji i koleżeństwa. Jesteśmy profesjonalną i doświadczoną agencją żeglarską, więc mogliśmy się już wiele razy przekonać, jak ważna jest na wodzie pokora, umiejętność zorganizowania swojej pracy oraz wzajemna życzliwość i pomoc dla drugiej osoby. Te cechy przydają się też na lądzie, szczególnie w firmach. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta jest na tyle bogata i ciekawa, że znajdą Państwo coś interesującego dla siebie i swoich pracowników.

Majowka na mazurach  

Regaty firmowe

To idealna propozycja szczególnie dla tych firm, w których już niektórzy pracownicy mają jakieś doświadczenie z żeglarstwem, aczkolwiek nie jest ono konieczne. Jesteśmy w stanie zorganizować imprezy firmowe pod żaglami dla zupełnych nowicjuszy, którzy mają ochotę poznać smak życia na jachcie. Poznawanie tajników żeglarstwa, wspólne przygotowywanie posiłków i pierwsze próby sterowania jachtem bądź stawiania żagli mogą dostarczyć wspaniałych chwil, a jednocześnie wytwarzać niesamowite więzi pomiędzy uczestnikami regat.

 

Rejsy rekreacyjne dla firm

Propozycja, która cieszy się wyjątkową renomą ze względu na bardzo bogaty i zróżnicowany program. To przede wszystkim swobodne żeglowanie po jeziorze, ale zarazem poznawanie najpiękniejszych portów, próbowanie regionalnych potraw, a także śpiewanie szant przy wieczornym ognisku. Nocleg na jachcie na pewno stanowi dodatkową atrakcję dla tych, którzy jeszcze nigdy nie mieli okazji spać na wodzie. Rejsy dla firm stanowią świetne połączenie relaksu, zabawy i pewnej dawki pracy. Wszystko pod czujnym okiem doświadczonych skiperów.

 

Sporty wodne

Dla tych, którzy lubią poczuć adrenalinę proponujemy różne odmiany sportów wodnych, które zarazem pozwolą na lekkie, zdrowe współzawodnictwo. To przede wszystkim rejsy motorowodne i wyprawy na skuterach wodnych bądź łodziach motorowych, ale także trochę spokojniejsze pływanie kajakiem. Jeżeli będą Państwo zainteresowani, to możemy również zorganizować naukę jazdy na nartach wodnych, windsurfingu bądź wakeboardu dla pracowników firm.

 

Pragniemy podkreślić, że zawsze dbamy o Państwa bezpieczeństwo, aby imprezy firmowe dawały nie tylko pełną satysfakcję, ale także kończyły się bez kontuzji. Zapewniamy również profesjonalną fotografię eventową, zaś na lądzie koncerty szantowe i pełną obsługę muzyczną dla tanecznej zabawy do białego rana. Wszystkie nasze propozycje gwarantują ekscytujący wyjazd, doskonałą zabawę i relaks oraz zdrowe współzawodnictwo.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą na imprezy integracyjne dla firm. Mogą być Państwo pewni, że z nami uda się osiągnąć zamierzone cele biznesowe w ścisłym połączeniu ze świetną zabawą i udanym wypoczynkiem.

Zapraszamy także na obozy żeglarskie dla dorosłych.
MASZ PYTANIA? 
NAPISZ DO NAS LUB  ZADZWOŃ
info@na-wiatr.pl
+48 609 070 517