DOŚWIADCZENIE PASJA KREATYWNOŚĆ

Żeglarstwo to nasz styl życia, a każdy kurs, impreza integracyjna czy rejs to nowa przygoda, która niezmiennie wyzwala w nas pozytywną energię i dreszczyk emocji. Od lat dzielimy się pasją pomagając naszym Klientom odkryć magię żeglarstwa i zmieniać marzenia w rzeczywistość.
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Jesteśmy dumni, że zdobyliśmy zaufanie Klientów, a logo NA WIATR jest synonimem najwyższej jakości. Inspirują nas indywidualne potrzeby, które wyznaczają kurs rozwoju naszej firmy oraz aktywizują do doskonalenia samych siebie.

ŻEGLARSKA WIZYTÓWKA

Naszą wizytówką jest wieloletnie doświadczenie, niewyczerpana kreatywność oraz zaangażowanie, które sprawia, że nasi Klienci nie tylko szybko zdobywają praktyczne umiejętności, ale także stają się naszymi przyjaciółmi i prawdziwymi pasjonatami żeglarstwa.

PROFESJONALIZM
Jesteśmy profesjonalną agencją żeglarską specjalizującą się w kursach żeglarskich i motorowodnych oraz organizowaniu oryginalnych imprez firmowych w oparciu o unikalne scenariusze integracyjne. Tworzymy grupę młodych i jednocześnie bardzo doświadczonych instruktorów wkładających w pracę całe swoje serce. Przez lata udało nam się wypracować unikalne know-how oraz stworzyć nowatorskie metody, dzięki którym każda minuta na pokładzie to niezapomniana przygoda pełna żeglarskiej wiedzy i nowych doświadczeń.
BEZPIECZEŃSTWO

W żeglarstwie nie ma miejsca na ryzyko, dlatego nasi Klienci zawsze czują się komfortowo i mają pewność, że zapewniamy Im najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Z nami poczujesz się pewnie na wodzie. Podczas kursów, rejsów i eventów nad dobrą zabawą uczestników czuwają doświadczeni sternicy i ratownicy.

ŻEGLARSTWO DLA KAŻDEGO

Nasze zaplecze oraz jachty wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne pozwalają nam łączyć naukę i żeglarskie przygody w oryginalną formę aktywnego wypoczynku dla osób w każdym wieku. 

 

Z nami zrealizujesz swoje żeglarskie marzenia!

Znajdziesz nas w 4 miastach OLSZTYN  | SIŁA | IŁAWA | OSTRÓDA

Obierz kurs na przygody

Skontaktuj się z nami już dziś!

KURSY
I SZKOLENIA
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
OFERTA
INDYWIDUALNA
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
WYPOŻYCZALNIE
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
MASZ PYTANIA? 
NAPISZ DO NAS LUB  ZADZWOŃ
info@na-wiatr.pl
+48 609 070 517