DOŚWIADCZENIE PASJA KREATYWNOŚĆ

Żeglarstwo to nasz styl życia, a każdy kurs, impreza integracyjna czy rejs to nowa przygoda, która niezmiennie wyzwala w nas pozytywną energię i dreszczyk emocji. Od lat dzielimy się pasją pomagając naszym Klientom odkryć magię żeglarstwa i zmieniać marzenia w rzeczywistość.
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Jesteśmy dumni, że zdobyliśmy zaufanie Klientów, a logo NA WIATR jest synonimem najwyższej jakości. Inspirują nas indywidualne potrzeby, które wyznaczają kurs rozwoju naszej firmy oraz aktywizują do doskonalenia samych siebie.

ŻEGLARSKA WIZYTÓWKA

Naszą wizytówką jest wieloletnie doświadczenie, niewyczerpana kreatywność oraz zaangażowanie, które sprawia, że nasi Klienci nie tylko szybko zdobywają praktyczne umiejętności, ale także stają się naszymi przyjaciółmi i prawdziwymi pasjonatami żeglarstwa.

PROFESJONALIZM
Jesteśmy profesjonalną agencją żeglarską specjalizującą się w kursach żeglarskich i motorowodnych oraz organizowaniu oryginalnych imprez firmowych w oparciu o unikalne scenariusze integracyjne. Tworzymy grupę młodych i jednocześnie bardzo doświadczonych instruktorów wkładających w pracę całe swoje serce. Przez lata udało nam się wypracować unikalne know-how oraz stworzyć nowatorskie metody, dzięki którym każda minuta na pokładzie to niezapomniana przygoda pełna żeglarskiej wiedzy i nowych doświadczeń.
BEZPIECZEŃSTWO

W żeglarstwie nie ma miejsca na ryzyko, dlatego nasi Klienci zawsze czują się komfortowo i mają pewność, że zapewniamy Im najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Z nami poczujesz się pewnie na wodzie. Podczas kursów, rejsów i eventów nad dobrą zabawą uczestników czuwają doświadczeni sternicy i ratownicy.

ŻEGLARSTWO DLA KAŻDEGO

Nasze zaplecze oraz jachty wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne pozwalają nam łączyć naukę i żeglarskie przygody w oryginalną formę aktywnego wypoczynku dla osób w każdym wieku. 

 

Z nami zrealizujesz swoje żeglarskie marzenia!

Znajdziesz nas w 4 miastach OLSZTYN  | SIŁA | IŁAWA | OSTRÓDA

Obierz kurs na przygody

Skontaktuj się z nami już dziś!

DLA
DOROSŁYCH
Odkryj magię żeglarstwa - poczuj wolność i wypłyń na szerokie wody. Proponujemy Ci kursy żeglarskie, motorowodne oraz nurkowe dzięki którym zdobędziesz nowe umiejętności, zakochasz się w Mazurach i odkryjesz nową życiową pasję...
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
DLA
DZIECI I MŁODZIEŻY
Dla swojego Dziecka znajdziesz kolonie lub półkolonie żeglarskie dzięki którym przeżyje niezapomnianą przygodę. Specjalnie dla Młodzieży przygotowaliśmy kursy żeglarskie i motorowodne oraz obozy na Mazurach.
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
EVENTY
Proponujemy żeglarskie imprezy integracyjne jako oryginalną alternatywę dla tradycyjnych eventów firmowych. Specjalnie dla Twojej firmy opracujemy unikalny scenariusz, który połączy doskonałą zabawę z praktyczną nauką żeglarstwa oraz pakietem dodatkowych atrakcji.
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
DLA
SZKÓŁ
Olsztyn oraz Kraina Wielkich Jezior pozwala nam organizować żeglarskie Zielone szkoły, imprezy integracyjne dla pierwszoklasistów oraz wyjątkowe lekcje wychowania fizycznego. Podczas zajęć Uczniowie poznają skarby Warmii i Mazur, szybko zdobędą praktyczną wiedzę podczas wspaniałej zabawy.
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
MASZ PYTANIA? 
NAPISZ DO NAS LUB  ZADZWOŃ
info@na-wiatr.pl
+48 609 070 517