ORGANIZACJA FIRMOWYCH IMPREZ INTEGRACYJNYCH

Wiatr, woda i żagle - wyjątkowe imprezy integracyjne dla firm

Jeśli chcą Państwo zamówić oryginalny, inny niż wszystkie prezent dla pracowników swojej firmy, zapraszamy do nas, organizacja imprez integracyjnych dla firm nie ma dla nas tajemnic. Powierzając nam swój wolny czas, możecie Państwo mieć pewność, że zrobimy wszystko, aby był pełen niezapomnianych wrażeń i zachęcił do korzystania z naszych usług w przyszłości. Przebywanie nad pięknymi polskimi jeziorami, przygoda pod żaglami, atrakcje motorowodne, a także wieczory na koncertach szantowych przy ognisku, jak przystało na prawdziwych wodniaków, sprawią, że imprezy firmowe w takiej formie bardzo zbliżą do siebie osoby w nich uczestniczące.

 
 
majowka-mazury
 

Firmowe imprezy integracyjne ze sprzętem pływającym

Nie od dziś wiadomo, że najlepiej poznaje się ludzi i uczy się współpracować podczas wspólnej aktywności fizycznej. Dlatego proponujemy Państwu imprezy firmowe organizacja których w całości spocznie na naszej wysoko wykwalifikowanej kadrze instruktorów. Pod ich kierunkiem i z ich pomocą mogą Państwo poczuć się jak prawdziwi członkowie załóg jachtów kabinowych, łodzi żaglowych, czy też różnej wielkości sprzętu motorowodnego. Organizacja imprezy integracyjnej w takiej formie jest doskonałą podstawą do nawiązania bliższych relacji miedzy ludźmi, lepszej współpracy, a także nauczenia się odpowiedzialności za inne osoby. Właśnie takie cechy wyzwalają się podczas wspólnego rejsu żaglówką. Załoga musi wspólnie wykonywać różne czynności na jachcie, jak obsługa żagli, klarowanie lin, cumowanie, czy wychodzenie z przystani. Wszystkie te elementy mają wpływ na szybkość pokonywania trasy, a także na satysfakcję i dobrą zabawę. Jeśli Państwo chcą zaznać prawdziwej przygody pod żaglami czy sprawdzić się w roli sternika motorówki, zapraszamy do nas, ponieważ organizacja imprez integracyjnych dla firm w bezpiecznym i fascynującym kontakcie ze sprzętem wodnym jest naszą specjalnością.

 
 

Kontakt z wodą - aktywnie spędzony wspólny czas

Jeśli Państwo chcieliby swoich pracowników zaprosić na imprezy firmowe organizacja których nie będzie wymagała zaangażowania sprzętu pływającego, również inne propozycje aktywnego spędzenia czasu możemy zaproponować, a są one równie atrakcyjne.

 
 

Są to mniej wymagające formy aktywności praktycznie dla każdego:

  • - podstawy nurkowania - świetny sposób na poznanie nowych doznań związanych z wodą,
  • - nauka pływania - bezstresowy i efektywny sposób na przełamanie bariery lęku,
  • - spływy kajakowe - obcowanie z wodą, przyrodą i ciszą,
  • - wędkowanie - to co najbardziej lubią chłopcy mali i duzi.

 
 

 

Imprezy firmowe integracyjne, które zawierają takie elementy aktywności i kontaktu z wodą są przeznaczone dla dorosłych, a także dla dzieci. Korzystając z naszych usług w kompleksowej organizacji imprezy dla firm można oddać się wspólnemu odpoczynkowi i cieszyć się wolnym czasem. Przy okazji przebywania na turnusie integracyjnym rodzice dzieci w wieku szkolnym, czy młodzieży mogą przyjrzeć się naszej pracy i rozważyć skorzystanie z naszych obozów młodzieżowych oraz kolonii dla przyszłych żeglarzy, do czego serdecznie zachęcamy!

MASZ PYTANIA? 
NAPISZ DO NAS LUB  ZADZWOŃ
info@na-wiatr.pl
+48 609 070 517